Odčervení organismu: je libo Vermox, byliny, půst nebo kokosový olej?

29.06.2014 21:42

Přiznávám bez mučení, že problematice odčervení organismu jsem se ještě nikterak hloubkově nevěněnovala, proto jen krátký článeček, který v budoucnu dodělám, až to nastuduju. A i zde, stejně jako u jiných věcí platí, že je lepší prevence, než léčba. Ale pokud patříte mezi stokilové, pupkaté milovníky tataráčku, je na prevenci už nejspíše pozdě, aneb nedělejte si přehnané iluze o stavu zpracovatelů masa ;)

V Čechách se dají koupit tablety, ale jsou na předpis a doktoři je, světe div se, nechtějí moc psát. Jmenují se Vermox a stojí okolo sta korun.

Pak je tu ještě možnost objednat odčervovací tablety prodávané v zahraničí, třeba v Anglii.

Existují také bylinné extrakty, čaje a tinktury, které mají napomoci se nejrůznějších breberek zbavit. Jsou zpravidla hořké jako pelyněk, neb se často na pelyňku a jemu podobných bylinách zakládají. Peruánská bylina chanca piedra, je, mimo jiné léčebné účinky, používána v podobě čaje či table, k vyhánění střevních parazitů. Něco na tom bude, protože ji za tímto účelem používají nejen indiálni v Amazonii, ale činí tak i na opačné straně zeměkoule Indové. (Pzozor ale, neměla být užívána těhotnými, neboť rostlina obsahuje i látky podporující menstruaci.) 

Pokud je na vás chanca piedra příliš cizokrajná, i když se dá běžně koupit u nás na netu a já jí používám na močové problémy, bližší vám možná bude černucha setá, neboli černý knín. I tento ničí střevní parazity. Jak v podobě užívání oleje, nebo užívání drcených semen 3x denně množství na špičku kulatého nože. Nebo čaj: rozdrcená semena, tedy jedna lžička se přelije vroucí vodou a pije max. 2x denně. Semena se běžně prodávají na farmářských trzích u stánků s kořením.

Dalším zdejším prostředkem je dýňový olej lisovaný za studena. "Užívání dýňového oleje ráno nalačno působí proti střevním parazitům, které na krátkou dobu ochromí. Následně se doporučuje použít přírodní prostředky stimulující peristaltiku, aby se paraziti vyloučili stolicí. Kúra trvá týden a po ní následuje týdenní přestávka. Cyklus je možné opakovat několikrát za sebou vždy s týdenní přestávkou." píše David Frej v knize Detoxikace léčivými oleji, s. 93.

Myslím, že i čínská medicína bude mít v rostlinné říši proti parazitům oblasti svá želízka v ohni.

Samozřejmě kde nic není, ani smrt nebere... a tasemnice nežere... Takže velmi osvědčeným prostředkem, jak vyčistit tělo i od parazitů jsou hladovky, zejména ty dlouhodobé, mnohdy podoporované štřevními výplachy (klystýry)... Prostě člověk to vydrží, ale tasemnice, škrkavky a podobní tiší obyvatelé našich útrob pojdou hlady a odejdou nejprve na světlo Boží a pak do věčného zapomnění... Na druhou stranu ale nezapomínejme, že spousta obyvatel našich střev je nám velmi prospěšná a nešetrnými výplachy bychom mohli přijít i o ně. A střevní mikrobiom je náš "druhý" mozek a chemie jím získaná ovlivňuje doslova i naše chování a nálady. Takže zdravá střeva, to je prostě základ dobrého života. 

Ale existují i moderní metody odčervování. Nevím jestli to funguje. Jedná se o jakýsi přístroj – Sensitiv Imago se to jmenuje, mají to v různých alternativních, či naturopatických poradnách. Přístroj vysílá určité vlnové frekvence, které parazitům vadí a tím je vlastně zabíjí. Nebo tak nějak jsem to pochopila. Ale jak říkám, jestli to funguje nevím, nicméně, bylo by to krásné, bez práce. Jen asi v peněžence by to způsobilo nějakou bouři... Ale pro některé z nás to zcela jsitě představuje určitou alternativu.

 

Další možností je, světe div se, kokosový olej:

"Je možné se odčervovat i pomocí kokosového oleje. Ten obsahuje kyselinu laurovou a ta působí protivirově, proti zánětlivě, proti plísňově i proti parazitům.

Kokosový olej obsahuje i nasycené mastné kyseliny. Ale tou důležitou kyselinou, tím elixírem života, je kyselina laurová. Tato kyselina laurová zvyšuje dobrý cholesterol, snižuje riziko infarktu. Kyselina laurová se v těle přeměňuje na monolaurin, a ten má antivirové, antimikrobiální, proti parazitickým prvokům, proti plísním, ten má takové dalekosáhlé účinky. A u kokosového oleje bylo prokázáno, že vylepšuje paměť. Když člověk začne zapomínat a ztrácet kognitivní schopnosti, tak kokosový olej mu dokáže ještě vrátit tyto kognitivní schopnosti zpět. Takže 1-4 čajové lžičky denně. To já považuji za takový elixír pro seniory.“ říká Anna Strunecká v pořadu Českého rozhlasu Dvojka Kupředu do minulosti 2016-03-01 https://prehravac.rozhlas.cz/audio/3579201

 

Omlouvám se, za krátkost a netypickou neodbornost, ale až to nastuduju řádně, článek předělám.

Diskusní téma: Odčervení organismu

Nabídka - Antihelmetika

Datum: 15.10.2016 | Vložil: mastersolution

Prodej Vermox,Ivermectin,Paraziqantel,Albendazol,CDS2,CDH,MMS,MMS2.V případě zájmu o jiné produkty si napište o dostupnost,mohu sehnat většinu preparátů pro detoxikaci.Pouze diskrétní jednání.Email:mastersolution@sigaint.org

Re: Nabídka - Antihelmetika

Datum: 13.06.2017 | Vložil: Monika

Dobrý den sháním tyto léky,bylo by možné je u Vás zakoupit?

Metrolex 10+10
Lumerax
macmiror 20+20
děkuji za odpověd´,Monika

odpověď Tomovi

Datum: 29.03.2016 | Vložil: Tereza

Tome, obávám se, že tomu tak není. Podstatou parazita je osídlit svého hostitele a žít s ním v relativním souladu. Tedy parazitovat na něm zcela nepoznatelně. V momentě, kdy by parazit svého hostitele výrazně ohrožoval na životě, páchal by vlastně sebevraždu. Což paraziti očividně nedělají, jinak by se nedopracovali do současnosti, ale vyhynuli by. Takže, když nějaký červ vyjde ven ze střev už mrtvý, je to tedy proto, že zemřel (na stáří či nemoc). Ale určitě zanechal v dobrém domově prosperující potomstvo...

zemrou sami

Datum: 02.09.2014 | Vložil: Tomas

Tery, ja sem zase nekde slysel se ve strevech vsechny zivy tasemnice a jini cervi zemrou a ven vyjdou uz mrtvi. A to clovek zjisti hned protoze je mu tak blbe ze to neprehledne, a navic zhubne.

Přidat nový příspěvek