Očkování – co dělat, aby vás očkování nepoškodilo

18.04.2015 17:30

Nechodit na něj. Což jde jen velmi obtížně. Takže pokud podlehnete tlaku a vyhrožování lékaře, dobře se na něj připravte, ať se nestanete jednou z jeho obětí. Abychom si rozuměli, nemyslím si, že je očkování je apriori špatně. Jen zřejmě existuje určité procento lidí, kterým tento druh "léčby" nevyhovuje. Stejně tak jako někomu vadí jiná léčiva, třeba Paralen, tak někdo nezvládne očkování, jen ty dopady pak mohou být fatální... 

Očkování nás má chránit, což možná dělá. Ale taky někdy poškozuje zdraví. Průšvih je, když ono „někdy“ padne na vás, nebo na vaše blízké, čímž to změní životy vám všem...

Očkovací vakcíny jsou dělány na bázi iontů hliníku, který se tam přidává proto, aby zesílil imunitní reakci na antigeny. Hliník je neurotoxický pro náš mozek a naše nervy. Prostoupí-li hliník putující v naší krvi hematoencefalickou membránou našeho mozku a dostane se dovnitř, máme o průser postaráno, protože hliník nervové buňky ochromí, nebo zabije. Děti, které dostávají na kilo tělesné váhy nesrovnatelně vyšší dávky nemají navíc hematoencefalickou bariéru dozrálou, proto jsou mnohem více ohrožené, než dospělí, i když ani u nich nejsou všechny části mozku touto bariérou chráněny. Hliník máme v těle hrozně dlouho. Za 28 dní po injekci se močí vyloučí pouze 6% hliníku. Tyto nanočástice zůstávají v těle ještě 12 let po očkování! Někteří odborníci mluví i o 50 letech, kdy hliník vydrží být kostech a v mozku… Cirkuluje-li hliník v krvi, měl by se z těla dostat za 80 dní. Hliník, který se dostane do těla skrze střeva z potravy, organismus vyloučí do 48 hodin! Hliník se ukládá v měkkých tkáních, jako jsou svaly a tuk, v kůži, v játrech, v lymfě, ale i v kostech a v mozku.

Ještě k té hematoencefalické bariéře: tuto membránu pomáhají vytvářet, obnovovat a udržovat v dobré kondici bakterie obsažené v našem střevě. Pokud má člověk tuto mikroflóru značně vytlučenou antibiotiky, nebo přišel o slepé střevo, nebo oboje, a jeho hematoencefalická bariéra není v dobré kondici, je na problém zaděláno. S tím slepým střevem je to tak, že dnes už víme, že není Stvořitelovým omylem, ale velice cennou zásobárnou naší střevní mikroflóry pro případ, kdy jsme prošli nějakou silněnší střevní virózou a naše střeva jsou dokonale pročištěná. Slepé střevo pak pomůže rekonolizovat zpět životně důlžité bakterie do našeho střeva a udržovat tak naše zdraví. Lidé kteří o slepé střevo přišli jsou tedy v rizikové skupině vzhledem k očkování.

 

Jak se připravit na očkování aneb pryč s hliníkem

Děsit bych mohla ještě dlouho, ale nechci sobě ani vám těmi hrůzami otravovat život a mozek (stačí že to dělá hliník, vpíchnutý do našich útrob). Jak s ním pryč?

Už před plánovaným očkováním je dobré se na něj připravit.

Nechoďte na něj pokud bylo za poslední měsíc dítě nemocné, nebo nastydlé, vystaveno stresu třeba z rozvodu, nebo jiné stresové situaci jako je: nástup do školky, školy, přijímací zkoušky, operace, nemoc v rodině, růst zubů, stěhování, narození sourozence – ubraňte ho a neočkujte. Odložte to, až bude úplně v pohodě. I rýma je kontraindikace.

Nikdy neočkujte víc vakcín najednou!

Špatná reakce je kontraindikací na další očkování!

Jste-li těhotná, nebo kojíte, nikdy se nenechte očkovat!

Různé poruchy nervového systému jsou kontraindikací k očkování vakcínami s hliníkem i vakcíny proti neuroinfekcím.

 

Co nám konkrétně pomáhá:

-         kurkumin – součástí žlutého koření KURKUMA – aby byla kurkuma výborně účinná je dobré přidat trošku pepře. Kurkumin totiž proniká přes hematoencefalickou bariéru do mozku a má významný podíl na prevenci neurotoxických změn, které vyvolává hliník. 

-         Lžička olivového nebo lněného oleje s kurkuminem podaná před očkování a potom 2-3x po očkování dokáže zabránit vývoji enceflitického pláče. Kurkuma s olejem a špetkou pepře proniká do krve, kde na sebe váže těžké kovy, které pomáhá odvádět pryč. Naproti tomu kurkumma bez pepře a oleje skvěle hojí sliznici v našich střevech, resp. celého trávícího traktu. (Použití kurkumy nemá žádné vedlejší účinky a interakce.)

-         Paní doktorka Eleková doporučuje před očkováním podávat dítěti vysoké dávky vitamínu C a vitamínu D. Čili týden před očkováním zvýšit dávku vit C a nasadit Vigantol nebo rybí tuk, a pokračovat v tom alespoň deset dní po očkování, nebo dokud trvá reakce. I kojeným dětem je podávejte, protože matky jich mají obvykle v mléce málo a v očkování je třeba zvýšený příjem.

-         je třeba pít minerálky s křemičitany (sloučeniny s křemíkem snižují vstřebávání hliníku ve střevech a zvyšují jeho vylučování ledvinami) – zejména mariolázeňské minerálky

-         jíst jídla s vyšším obsahem křemíku: rýže natural, červená řepa, cibule, kukuřice, ječmen, oves, brambory

-         hořčík: hořčík je důležitý, protože zamyká glutamátové receptory – pro kojence tak 30-50 mg denně

-         jezte látky s antioxidačním působením: vit C, rakytníkový sirup, kurkumin, kvercetin, resveratrol (červené bobule: angrešt, víno, borůvky, brusinky, kustovnice čínská, maliny), luteolin

-         byliny proti hliníku: přeslička rolní, truskavec ptačí, konopice pýřitá, plicník lékařský

-         řasy: kelp, dulse, wakame, spirulina, chlorella

-         mnohé způsoby před nežádoucím účinkem očkovacích vakcín nabízí homeopatie. (Nejlepší homeopatický lék pro akutní reakci je Apis mellifica. Kupte si potenci 30C, rozpusťte do vody a dávejte dítěti každých 10 minut napít. Lék odpovídá akutní i enefalopatické reakci s horečkou, neklidem, nebo apatií, neutišitelným pláčem, otokem v místě vpichu. Další možností jsou potencované vakcíny v potenci 200C, 10 kuliček den  před očkováním a co nejdříve po něm.) (Dr. Eleková: Očkování I, str. 107)

-         u nejmenších dětí je důležité kojit

-         v době očkování a předtím si nečistit zuby zubní pastou s fluorem – ale zubní pastou bez fluoru, neboť nepatrné spojení hliníku a fluoru může být osudné

-         vylučte z dětské stravy veškerý aspartam a umělý volný glutamát

-         taky není dobré nechat si dávat amalgámové plomby se rtutí

-         odstup mezi vakcínami uhrajte na minimálně dva měsíce

-         chlaďte a ledujte místo vpichu

-         horečku pokud možno netlumte chemickými léky. Když je přeci jen vysoká, lepší je v tomto případě ibuprofenNEž paracetamol. A lepší je čípek, než sirup, neboť v sirupu bývají různá umělá sladila, která opět zatěžují organismus.

 

Pokud je dítě nemocné, nebo mělo špatnou reakci hlaste to a nenechte ho znovu očkovat, dokud nebude v naprostém cajku. Hádejte se s doktorem a nebude-li soudný, odejděte k jinému pediatrovi, se kterým se dá mluvit. Jde o život vašeho dítěte.

 

Důležité upozornění:

Paní doktorka Eleková ke všem výše uvedeným dietetickým opatřením dodává:

„Chcete-li snížit riziko reakce podáním vitamínů a mastných kyselin, současně snižujete imunitní odpověď na vakcínu. Prevence nežádoucích účinků, zejména autoimunitní reakce, ve skutečnosti znamená výrazě snížit imunitní reakci na vakcínu jako celek a dosáhnout stavu, kdy organismus  na vakcínu reaguje pouze jako na toxin, ne jako na imunitní podnět. Není možné nechat plně rozvinout imunitní reakci (tvorbu protilátek) a současně omezit nežádoucí účinky. Nelze to oddělit, vakcíny jsou tak vyrobeny. Musíte si vybrat, co chcete a čeho se víc bojíte.“ (Dr. Eleková: Očkování I. str 109)

 

Zajímavost: Někde jsem vyčetla, že například u očkovacích vakcín proti rakovině děložního čípku, kdy tato vakcína je velmi nebezpečná, tak u velkého procenta dívek, které po její aplikaci zemřely, nebo ochrnuly, byla dalším společným jmenovatelem jejich hyperaktivita. I já bývala hyperaktivním dítkem a teď sedím na vozíku po očkování. Takže mi v hlavě vytanula myšlenka či spíše hypotéza, že hyperaktivita je vlastně určitým druhem lehké mozkové dysfunkce, což potažmo může odvolávat k ke slabší neuronální soustavě. Někdo je zkrátka slabší třeba na ledviny a někdo na nervovou soustavu. A pakliže takové hyperaktivní dítko ještě přijde o slepé střevo, což může vést k oslabení hemoencefalické bariéry, je třeba vysoké opatrnosti a dobré přípravy a pečlivě dbát před jeho očkováním na jeho zdraví a pohodou fyzickou i duševní.

 

Já mám jasno přátelé: nikdy neočkovat! Leč zákon nás nutí, proto udělat vše, aby nás a naše děti očkování nepoškodilo. Nebojím se chorob, protože se starám o naši imunitu, bojím se očkovacích vakcín. Jako oběť očkovací vakcíny, dobře vím proč…

 

Ještě něco málo o hliníku, který není jen v očkovacích vakcínách. Hliník se bohužel nachází i v potravě. Ale z množství hliníku přijatého ve stravě se do těla skrze střeva vstřebá pouze zhruba 0,3%. Když vám píchnou očkovací vakcínu, putuje vám v krvi 100% vpíchnutého množství se kterým si musí organismus poradit. Vstřebání hliníku z potravy zvyšuje kyselé prostředí, takže zase, zdravá nerafinovaná strava je nám i zde ku pomoci.

Potraviny s velmi vysokým obsahem hliníku jsou: čaj, kakao, koření (majoránka, tymián), prášek do pečiva, šlehačka z rostlinných tuků, mražená pizza a směsi na koláče, sušenky, pudingy, čínské nudle, mražený špenát, sojové mléko, makrobiotický čaj kukicha.

Soli hliníku jsou součástí i těchto éček:

E554-556 protispékavé látky

E522, 541 regulátory kyselosti

E520-523 plnidla

 

PS: Na netu je spousta článků. Spolu s prof. Struneckou se očkování věnuje i prof. Blayock z USA. Další zajímavý článek zde: www.rozalio.cz/index.php/o-ockovani/ze-zahranici/131-mozek-a-okovani 

Použitá literatura: Všechny zde uvedené informace jsem vyčetla v těchto knihách:

Strunecká, Anna; Patočka, Jiří: Doba jedová, Triton 2011

Strunecká, Anna; Patočka, Jiří: Doba jedová II, Triton 2012
Strunecká, Anna: Babské rady profesorky Strunecké, Miloš Palatka – ALMI, 2014
Strunecká, Anna: Jak přežít dobu jedovou?, Miloš Palatka – ALMI, 2013

Eleková, Ludmila MUDr.: Očkování, jeho účinky, následky a jejich léčba I., Knihovnička Meduňky 2013

Bukovský, Igor: (Za)chráňte svoje črevo, AVK 2017 Bratislava

Autorka článku: Tereza Marková

Diskusní téma: Očkování

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek